harmonija.1w.lv

 Latviski По русский In English


Kur gan mēs ejam?


Rakstīt šīs pārdomas mani pamudināja  pēdējā laika notikumi, kaut apzinos, tā saknes ir meklējamas agrāk un ir dziļākas, nekā pirmajā mirklī šķiet. 
Mūsu sabiedrības it kā iecietīgā attieksme pret ģimeni, kas veidojas, sairst, atkal veidojas un sairst, cilvēki meklē savas otrās pusītes. Dzīvo kā māk, kā izdodas, veido jaunas attiecības, jo iespējas iepazīties, satikties ir visur, nav pat no mājas jāiziet.

...
Komentāri (6)  |  2011-11-06 03:07  |  Skatīts: 1820x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Mana Laime


Mēs visi esam ļoti līdzīgi - cilvēki.. Mēs nezinam, ko tieši mums vajag, bet mēs jūtam, ka tas,ko saņemam, laikam tā īsti mums neder..

Es zinu to, ka mani nespēj darīt laimīgu neviena sieviete, ja manī pašā neiedegas kas ļoti īsts. Tātad, ne viņa man laimi atnesīs, bet gan es pats, kad izjutīšu mīlestību..paradoks..? Un kā te var runāt par kādu piederību..? Pārmaiņas - bet uz ko..? un- kāpēc..? var uzdot 50 jautājumus, bet beigās atbilde visam būs tikai viena -gribu būt laimīgs. Bet laimīgs es varu būt tikai tad, ja tāds vēlos būt..Tad kāpēc nesākt ar galveno..? Jā, es gribu būt laimīgs un ja tāds esmu tikai no ārējiem, ne manī esošiem apstākļiem, es kļūstu viegli ievainojams - tātad mana laime dibināta uz smiltīm, tā var izkūpēt kā dūmi un katrā brīdī man var atņemt – darbu, meiteni, un vēl un vēl..māja, mašīna, jahta, stāvoklis sabiedrībā, slava, nauda.. tie visi ir ārējās laimes aspekti, ko varu zaudēt.. tāda laime ir nedroša un drīzāk nes jaunas ciešanas. Man vajag laimes pamatu pamatīgāku. Izzināt, kas es esmu, ko vēlos, sakārtot savu iekšējo es, apzināties savu vietu šajā pasaule. Harmonija manī man nesīs laimi un tad arī viss pārējais nāks pats no sevis - veiksme darbā, materiālie labumi, arī ģimene, kas balstās uz cieņu, sapratni un uz otra brīvības nepieciešamības apzināšanos.

...
Komentāri (4)  |  2011-11-05 04:36  |  Skatīts: 1061x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.


Harmonija


Vienīgais, kā dēl vērts dzīvot – harmonija sevī un ap sevi.. nenodarot otram pāri..
Kad nākam pasaulē, ir tikai viens mums pamatuzdevums.. Būt laimīgiem..katram tas ir savs ceļš, pa kuru iet.. bet vienmēr viss atgriežas pie jautājuma, ko uzdodam - vai esmu laimīgs..?
Kā lietus - pret sauli, neprasot, kāpēc..

Mīlestībai, kas tavā sirdī rodas.. cits ir tikai tāds māns..mirāža..šķietama pseidomīlestība.. un ja tā rodas, tā īstā..tā neprasa – gaidi, negaidi..

...
Komentāri (6)  |  2011-11-04 21:06  |  Skatīts: 1418x         Ieteikt draugiem       TweetMe    

Lasīt tālāk.